Grilovací sortiment

Dřevěné uhlí - sáček 2,5 Kg
Dřevěné uhlí - sáček 2,5 Kg

Dřevěné uhlí - z tvrdého dřeva - sáček 2,5 kg

                                                          Surovina: Bukové dřevo.                 Popis: Na dřevěném uhlí vyrobeného z tvrdého dřeva je možné grilovat libovolné druhy masa se zárukou dostatečného propečení při odpovídající teplotě a spotřebě uhlí. Proto se při výrobě dřevěného uhlí používá především kvalitní bukové dřevo.                               Určení: Určené pro všechny typy grilů a jiných grilovacích zařízení.             Použití: Doporučujeme rozehřát gril a dřevěné uhlí rozpálit do ruda nejméně 30 min. před zahájením prvního grilování.


Obsah popele: jen 1,5 %                 Obsah uhlíku: 96 %                       Balení: PE - balíček 2,5 kg          

Dřevěné gril. brik. - sáček 2,5 kg
Dřevěné gril. brik. - sáček 2,5 kg

Dřevěné grilovací brikety       - sáček 2,5 kg

Surovina: Bukové dřevo.               Popis: Grilovací brikety z dřevéného uhlí. Brikety se vyznacují dlouhou dobou žhnutí. Zanechávají minimální množství popele.                     Určení: Určné pro všechny typy grilu a jiných grilovacích zarízení.           Použití: Na dno grilu rozložte vrstvu grilovacích briket a zapalte pomocí podpalovace. Jakmile jsou grilovací brikety rozžhavené, je treba tyto brikety rovnomerne rozložit v topeništi. S grilováním zacnete, až jsou brikety pokryté jemným popelem.


Obsah popele: jen 1 %                   Obsah uhlíku: 90 %                  Balení: PE - balíček 2,5 kg

Dřevěné gril. brikety - sáček 3 kg
Dřevěné gril. brikety - sáček 3 kg

Dřevěné grilovací brikety         - sáček 3 kg 

                                                          Surovina:Tvrdé dřevo                           Popis: Grilovací brikety jsou vyrobeny z čistých pilin a hoblin z tvrdého dřeva. Piliny jsou speciálně pro grilování lisovány pod velkým tlakem a vysokou teplotou.                                           Určení: Do grilovacích briket se nepoužívá žádné pojivo, pouze čisté piliny.                                               PoužitíV topeništi v grilu rozdělejte oheň klasickým způsobem a kousky briket nechejte plamenem odhořet. Po odhoření můžete na žhavých uhlících grilovat 45-60 minut. Brikety naskládejte co nejblíže vedle sebe, doba žhnutí bude delší.